RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Rektör Karaman Rize Belediye Başkanını Ziyaret Etti
31 Mart 2021 Çarşamba - Görüntülenme: 2259

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’i ziyaret etti.  

Kendilerini makamında ağırlayan Başkan Metin’e teşekkür eden Rektör Karaman, “Şehrimiz ortak paydasında bir araya gelmekten ve iş birliği içerisinde olmaktan memnuniyet duymaktayız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ilimizin gelişmesi ve kalkınması için kurumlar arası iş birliği ve uyum içerisinde güzel projelere imza atacağımıza inanıyorum.” dedi.

Başkan Metin ise nazik ziyaretleri dolayısıyla Rektör Karaman’a teşekkür ederek,  “Üniversite belediye işbirliğini çok önemsiyoruz. Bir şehrin gelişmesinde üniversitenin çok önemli bir faktör olduğunu düşünüyorum. RTEÜ ile birlikte ortak çalışmalara ve projelere adım atmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Rektör Karaman, RTEÜ Tarih Bölümü öğretim elemanlarının editörlüğünü yaptığı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takdim yazısı yazdığı 5 ciltlik “İlk Çağdan Günümüze Rize” adlı külliyatı Başkan Metin’e takdim etti.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )