RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
2018-2022 Stratejik Plan Toplantısı Yapıldı
11 Mart 2021 Perşembe - Görüntülenme: 3031

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) 2018-2022 yıllarını kapsayan stratejik planının üçüncü uygulama yılı olan 2020 yılına ait sonuçların değerlendirilmesi ve gelecek yıllara ilişkin alınması gereken tedbirlerle ilgili olarak “ 2020 Yılı Stratejik Plan Değerlendirme” toplantısı Rektör Prof. Dr. Hüseyin Karaman başkanlığında yapıldı.

Daha önceki stratejik planların kısa bir değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Levent Özgümüş, 2020 yılı performansına ilişkin sunum gerçekleştirdi.

Üniversitenin stratejisini planlarken uzun vadeli planların yapılmasının zorunlu olduğunu kaydeden Özgümüş, kurumun, geçmiş dönemdeki stratejik planındaki hedeflerine ulaştığını, 2018-2022 yıllarını kapsayan stratejik planı da tüm birimlerin katılımı ile hep birlikte el ele vererek Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin başarısı için gerçekleştirmek gerektiğini söyledi.

Stratejiye sahip olmanın yararları ve stratejik planlamanın önemine değinen Rektör Prof. Dr. Hüseyin Karaman, bu noktada RTEÜ’nün iyi bir grafik çizdiğini, tüm birimler olarak kurumun gelecek yıllardaki başarısında bu planların önemli olduğunu belirtti.

Ardından birim amirlerinin görüş ve temennileri alınarak toplantı sonlandırıldı.

Toplantıya, Rektör Yardımcıları, Dekanlar, Yüksekokul/Meslek Yüksekokulu ve Enstitü Müdürleri ile Daire Başkanları ve birim amirleri katıldı.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )