RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Rektör Karaman Akademik Kurul Toplantısına Katıldı
11 Mart 2021 Perşembe - Görüntülenme: 2123

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman başkanlığında, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Bahar Dönemi Akademik Genel Kurul toplantısı video konferans sistemiyle gerçekleştirildi.

Toplantıda bir konuşma gerçekleştiren Rektör Karaman, RTEÜ’nün kuruluşundan bugüne kadar olan süreçteki gelişimi, bölümleri, akademik kadrosu ve öğrenci potansiyeli hakkında bilgiler verdi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin nitelikli akademik kadrosu, gelişmiş teknolojik altyapı imkânları sayesinde, içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinde öğrencilerin kaliteli eğitim alabilmeleri için herhangi bir sıkıntı yaşanmadığını ifade eden Rektör Karaman, “Üniversitemizin bugünlere gelmesinde katkısı olan herkese şahsım ve RTEÜ adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.” diyerek konuşmasını tamamladı.

Geçtiğimiz güz döneminin analizleri yapılarak yeni dönem için yol haritalarının çizildiği toplantıda, eğitim programları ve kalite sürecine yönelik fikirler görüşüldü.

Uzaktan eğitime ilişkin konuların ağırlıklı olarak ele alındığı toplantı, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Vildan Yavuz’un gerçekleştirdiği sunum ile sona erdi.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )