RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
RTEÜ Rektörü ÇAYKUR'u Ziyaret Etti
19 Ocak 2021 Salı - Görüntülenme: 2753

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğünü (ÇAYKUR) ziyaret etti.

Rektör Karaman, vekaleten yürüttüğü müdürlük görevine kısa bir süre önce asaleten atanan ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Kurumlar arası iş birliğini her zaman önemsediklerini ve ÇAYKUR’un da RTEÜ’nün önemli bir paydaşı olduğunu kaydeden Rektör Karaman, “Çay İhtisas Üniversitesi olan Üniversitemiz çay konusunda yoğun bir çalışma gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda yürütülen proje ve çalışmalarda ÇAYKUR’un iş birliği ve destekleri bizim için önemlidir. Kendilerine ve Genel Müdürlük çalışanlarına teşekkür ediyorum. ” dedi.

Genel Müdür Alim ise, Rektör Karaman’a ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek, “RTEÜ’nün çay konusundaki başarılı çalışmaları ilimiz için son derece önemlidir. Bundan sonraki süreçte de RTEÜ ile iş birliği içinde çalışmaktan ve yeni projelerde yer almaktan memnuniyet duyarız.” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda, ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim günün anısına RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman’a hediye takdim etti.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )