RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Sürekli İşçi Alımı (Temizlik-Güvenlik Görevlisi) Noter Kura Çekilişi Sonunda Belirlenen Asıl ve Yedek Listeler ve Sözlü Sınav Tarihleri ile Sınava Girecek Adayların Listesi
04 Aralık 2020 Cuma

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi merkez ve bağlı birimlerinde “4857 sayılı İş Kanunu” ve “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” ile “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri kapsamında İŞ–KUR üzerinden 23-27 Kasım 2020 tarihleri arasında ilan edilen 38 (otuz sekiz) adet Temizlik Görevlisi (Normal), 2 (iki) adet Temizlik Görevlisi (Engelli), 1 (bir) adet Temizlik Görevlisi (Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan), 2 (iki) adet Güvenlik Görevlisi (Normal) statüsünde “sürekli işçi” ilanına başvuranların 03 Aralık 2020 Perşembe günü gerçekleşen noter kura çekilişi sonrasında asıl ve yedek adayların listesi aşağıda belirtilmiştir.

Güvenlik Görevlisi (Normal) Asıl ve Yedek Aday Listesi

Temizlik Görevlisi (Eski Hükümlü veya TMY) Asıl ve Yedek Aday Listesi

Temizlik Görevlisi (Engelli) Asıl ve Yedek Aday Listesi

Temizlik Görevlisi (Normal) Asıl ve Yedek Aday Listesi

Sürekli işçi alımı sözlü sınav tarihleri aşağıda belirtilmiş olup sözlü sınava noter kura çekilişinde belirlenen asıl adaylar alınacaktır. İhtiyaç duyulması halinde noter kurasında belirlenen yedek adaylar daha sonra çağrılacaktır.
COVİD 19 salgını nedeniyle sınavda maske ve mesafe kuralları uygulanacak olup adayların sınav yerine maske takarak ve kendileri için belirtilen saatte gelmeleri önem arz etmektedir. Adaylar sınava HES (Hayat Eve Sığar) kodu sorgulaması yapılarak alınacaktır. Bu nedenle adayların, sınav tarihini kapsayan güncel tarihli QR kodlu HES Kodu Bilgileri belge çıktısını sınav binasına girmeden önce görevlilere teslim etmeleri zorunludur.
COVİD hastalığı bulunan veya temaslı olduğu tespit edilen adayların Personel Daire Başkanlığı (Tel: 0464 223 8106) ile sınav tarihinden bir gün önce iletişime geçmeleri gerekmektedir.
 
Sözlü sınav, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi Konferans Salonunda yapılacaktır.
 
Sözlü sınava alınacak asıl adayların listesi aşağıda belirtilmiştir.
İlgililere duyurulur.

Güvenlik Görevlisi (Normal) Adaylardan Sözlü Sınava Alınacakların Listesi

Temizlik Görevlisi (Eski Hükümlü veya TMY) Adaylardan Sözlü Sınava Alınacakların Listesi

Temizlik Görevlisi (Engelli) Adaylardan Sözlü Sınava Alınacakların Listesi

Temizlik Görevlisi (Normal) Adaylardan Sözlü Sınava Alınacakların Listesi.


 

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )