RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Rektörümüz Eğitim Fakültesi ve Ziraat Fakültesine Ziyarette Bulundu
25 Kasım 2020 Çarşamba - Görüntülenme: 3345

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN Eğitim Fakültemiz ile Ziraat Fakültemizi ziyaret ederek kısa süre önce Dekanlık görevini devralan Prof. Dr. Yılmaz GEÇİT ve Prof. Dr. Mustafa AKBULUT’u tebrik etti.

Ziyaretleri çerçevesinde ilk olarak Eğitim Fakültemize giden Rektörümüz burada bir konuşma yaparak, dekanlık görevi süresince sürdürmüş olduğu özverili çalışmalar dolayısıyla Prof. Dr. Mehmet KÜÇÜK’e teşekkür etti. Dekanlık görevini devralan Prof. Dr. Yılmaz GEÇİT ve ekibine de başarılar diledi.

Rektörümüzün bir sonraki ziyareti ise Ziraat Fakültemize oldu. Dekanlık görevini devralan Prof. Dr. Mustafa AKBULUT ile bir araya gelen Rektörümüz, ekip çalışması içerisinde başarılı çalışmalara imza atacağına inandığı Prof. Dr. AKBULUT ve ekibine de başarılar diledi.

Pandemi döneminde hayata geçen uzaktan eğitim süreci hakkında da konuşulan ziyaretlerin akabinde Rektörümüz, Ziraat Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Mustafa AKBULUT ve Pazar Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Adil BAKOĞLU ile istişarede bulundu.

 

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )