RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Rektörümüz Akademik Kurul Toplantılarına Katıldı
28 Ekim 2020 Çarşamba - Görüntülenme: 2876

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, 2020-2021 Akademik Yılının başlaması dolayısıyla Ziraat Fakültemiz ve Pazar Meslek Yüksekokulumuzda gerçekleştirilen Akademik Kurul Toplantılarına katıldı.

Düzenlenen toplantılarda Rektörümüz, yeni akademik yılın Üniversitemize ve yükseköğretim camiasına hayırlı olması temennisinde bulunarak konuşmasına başladı.

Rektörümüz, üniversitelerin asli görevlerinin, ülkemizin ihtiyaç duyduğu çağdaş ve nitelikli insan gücünü yetiştirmek olduğunu hatırlatarak “ Öğrenci merkezli olmanın yanında biz hem nicelik, hem de nitelik olarak Üniversitemizi geliştirme noktasında gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Rektörümüz, Üniversitemizin geçtiğimiz yıllarda elde ettiği başarıların üstüne bu yıl çok daha fazla başarılar katıp, belirlenen hedefler çerçevesinde ilerlemesi gerektiğini söyledi.

Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa AKBULUT, Pazar Meslek Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Adil BAKOĞLU ve öğretim elemanlarının hazır bulunduğu toplantılarda salgın sürecinde eğitim-öğretim süreçleri ile akademik faaliyetler konuşuldu.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )