RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Mazeretli Derse Kayıt Başvuruları
07 Ekim 2020 Çarşamba

Kayıt Yenileme ve Derse Yazılım tarihleri (28 Eylül – 02 Ekim 2020) arasında harç borcunu ödemeyen, harcını ödediği halde DERS KAYDINI YAPMAYAN  veya harç borcu olmadığı halde DERS KAYDINI YAPMAYAN ÖĞRENCİLER mazeretli derse kayıt başvurusu yapabileceklerdir. 

Bu durumdaki öğrencilerin 12-16 Ekim 2020 tarihleri arasında, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı internet sayfasında (http://oidb.idari.erdogan.edu.tr/tr/page/dilekceler-formlar-ogrenciler-icin/1175) yer alan “DERSE KAYIT FORMU” ve mazeretlerini belirten belge ile birlikte kayıtlı oldukları Fakülte/Yüksekokul/Meslek Yüksekokuluna mazeretli derse kayıt başvurusu yapmaları gerekmektedir.

Başvurular öğrencilerin öğrencisi oldukları birim yönetim kurulları tarafından değerlendirilecek olup, mazeretleri kabul edilen öğrencilerin derse kayıt işlemleri ilgili akademik birimlerin kararları doğrultusunda Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından yapılacaktır. Öğrenciler mazeretlerinin kabul edilip edilmediğini kayıtlı oldukları Fakülte/Yüksekokul/Meslek Yüksekokulu’ndan öğrenebileceklerdir.

Ancak harç borcu olan öğrencilerin kayıtlarının yapılabilmesi için, mazeretleri öğrencisi oldukları birim yönetim kurulu tarafından kabul edildikten sonra harçlarını aşağıdaki hesap numarasına yatırmaları ve banka dekontunu da kayıtlı oldukları akademik birime teslim etmeleri gerekmektedir.

 

Birinci Öğretim Hesap No :         

TR 4000 0100 2313 - 55872555 - 5007 ( T.C. Ziraat Bankası / Recep Tayyip Erdoğan

                                                                   Üniversitesi Rize Şubesi)

 

İkinci Öğrenim Hesap No :

TR 1300 0100 2313 - 55872555 - 5008 ( T.C. Ziraat Bankası / Recep Tayyip Erdoğan

                                                                  Üniversitesi Rize Şubesi)

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )