RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Rektörümüz İl Müdürlüklerine Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu
16 Eylül 2020 Çarşamba - Görüntülenme: 3034

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, yeni yerine taşınan Rize İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ve Tarım ve Orman Bakanlığı 12. Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

AFAD Rize İl Müdürü Şakir KURK’un makamında gerçekleştirilen ziyarette Rektörümüz, İl Müdürü KURK’tan AFAD’ın çalışmaları hakkında bilgi alarak, Rize’de ve Doğu Karadeniz Bölgesi’ndeki illerde vermiş oldukları hizmetler dolayısıyla tüm AFAD çalışanlarına teşekkür etti.

KURK ise kendilerini ziyaret eden Rektörümüze teşekkür ederek, AFAD İl Müdürlüğünü gezdirdi ve gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Rektörümüz daha sonra, yeni yerine taşınan Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünü ziyaret etti. Yeni atanan İl Müdürü Ali Serkan SAVAŞ'a görevinde başarılar dileyen Rektörümüz, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

SAVAŞ ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Rektörümüze teşekkür etti.

Rektörümüz son olarak, Tarım ve Orman Bakanlığı 12. Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti. Rektörümüz burada 12. Bölge Müdürü Ahmet USTA’dan çalışmalar hakkında bilgi alarak kendilerine teşekkür etti.

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )