RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Turizm Rehberliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı İlk Mezunlarımızdan Rektörümüze Ziyaret
18 Şubat 2020 Salı - Görüntülenme: 2741

Üniversitemiz Turizm Rehberliği Anabilim Dalı Tezsiz Yüksek Lisans Programı ilk mezunları Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN’ı ziyaret etti.

Rektörlük Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ziyarette, programın açılmasına öncülük eden Marka Rize Kültür Sanat ve Turizm Derneği Kurucu Başkanı Hüsnü Kemal ZAİMOĞLU da öğrencilere eşlik etti.

Kendilerini ağırlayan Rektörümüze teşekkür eden ZAİMOĞLU, “Rize’mizin farklı köşelerinde gizli kalan destinasyonları dünya turizmine kazandırmak zorundayız. ‘Rize için ne yapabiliriz?’ sorusunu sorup, vereceğimiz cevaplara göre bu güzel memleketimizi bütün dünyaya tanıtmalıyız. Bu anlamda Rize turizminin gelişmesi için çalışmalar yürüten ilimizin yükselen değeri Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesine teşekkür ederiz.” dedi.

Rektörümüz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilimizin daha da gelişmesi adına emek veren herkese teşekkür etti.

Ziyaretin sonunda, Marka Rize Kültür Sanat ve Turizm Derneği Kurucu Başkanı Hüsnü Kemal ZAİMOĞLU ve mezun öğrencilerimiz günün anısına Rektörümüze hediye takdim etti.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )