RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemiz 2019 Yılı Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
23 Ocak 2020 Perşembe - Görüntülenme: 2144

Üniversitemizin 2019 yılı genel değerlendirmesi ve 2020 yılı hedeflerinin görüşülmesi amacıyla Rektörlük Toplantı Salonu’nda daire başkanlarının katılımıyla toplantı gerçekleştirildi.

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN başkanlığındaki toplantıya, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ahmet İshak DEMİR, Prof. Dr. Adnan YILMAZ, Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan ER, Genel Sekreter Yardımcısı Cehri HUT ve daire başkanları katıldı.

Toplantıda açılış konuşması gerçekleştiren Rektörümüz, “Üniversitemizdeki gelişmelerin paylaşılıp değerlendirildiği toplantımızda öncelikle Üniversitemizin gelişimi için hep beraber büyük bir özveriyle çalışan tüm değerli mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”  dedi.

Üniversitemizin hedeflerinin gerçekleştirilebilmesi için tüm akademik ve idari birimlerin aralarında koordineli çalışmaları gerektiğini de ifade eden Rektörümüz, bütün personelin mesai mefhumu gözetmeden Üniversitemizin gelişmesi için elinden gelen gayreti göstermesi gerektiğini ifade etti.

Rektörümüzün açılış konuşmasının ardından daire başkanları, 2019 yılı içinde yaptıkları çalışmalarla ilgili sunum gerçekleştirdiler. 2020 yılı içinde yapılacak çalışmaların da ele alındığı toplantı, yapılanlar ve yapılması gerekenlerle ilgili karşılıklı değerlendirmelerle sona erdi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )