RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Fen Edebiyat Fakültesi Öğrencileri Önlüklerini Giydi
09 Ekim 2019 Çarşamba - Görüntülenme: 5291

Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi tarafından Biyoloji, Kimya ve Fizik bölümü 1. sınıf öğrencileri için Nazmi Turan Okumuşoğlu Konferans Salonu’nda 2019-2020 Akademik Yılı Önlük Giydirme Töreni gerçekleştirildi.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından törende bir konuşma yapan Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ali BİLGİN, 2019-2020 Eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek öğrencilere mesleklerini sevmeleri ve bu alanda en iyi olmak için çaba sarf etmeleri gerektiği yönünde tavsiyelerde bulundu.

Temel bilimlerin önemini belirterek konuşmasına başlayan Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serdar MAKBUL ise Fakülte olarak sürdürdükleri eğitimde akreditasyon sürecinin başarılı bir şekilde devam ettiğini, hızlı bir şekilde uygulamaya geçildiğini ifade etti. Prof. Dr. MAKBUL, konuşmasını yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek tamamladı.

Konuşmaların ardından Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ali BİLGİN, dekan ve akademisyenler tarafından öğrencilere önlükleri giydirildi.

Tören günün anısına çekilen toplu fotoğraf ile sona erdi.

Törene, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ali BİLGİN, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serdar MAKBUL, akademik personel ve öğrenciler katıldı.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )