RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Zeliha Koçak Tufan Rektörümüzü Ziyaret Etti
16 Eylül 2019 Pazartesi - Görüntülenme: 3781

Yükseköğretim Kurulu Yürütme Kurulu Üyesi ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zeliha KOÇAK TUFAN, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN’ı makamında ziyaret etti.

Tıp Fakültemizin 2019-2020 Akademik Yılı açılış dersi için Üniversitemize gelen Prof. Dr. Zeliha KOÇAK TUFAN, öncelikle Üniversitemiz anı defterini imzaladı.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarette, kendilerini ağırlayan Rektörümüze teşekkür eden Prof. Dr. Zeliha KOÇAK TUFAN, Üniversitemizin tıp alanındaki gelişmelerini takip ettiğini belirterek hekim olmak isteyen gençlerin Üniversitemizde modern eğitim araçları ve donanımlı hekimlerin öncülüğünde yetiştirilmesinin memnuniyet verici olduğunu söyledi.

Rektörümüz ise nazik ziyaretlerinden ötürü Prof. Dr. Zeliha KOÇAK TUFAN’a teşekkür ederek,  Üniversitemizin, ülkemiz için en iyi hekimleri yetiştirme hedefiyle eğitim öğretim ve topluma hizmet yolunda güvenle geleceğe yatırım yaptığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Rektörümüz, günün anısına Prof. Dr. Zeliha KOÇAK TUFAN’a kitap hediye etti.

Ziyarette, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ali BİLGİN, Prof. Dr. Ahmet İshak DEMİR, Prof. Dr. Adnan YILMAZ ve Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan ER de hazır bulundu.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )