RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemizde Yeni Akademik Yıl Açılış Toplantısı Gerçekleştirildi
10 Eylül 2019 Salı - Görüntülenme: 4195

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı öncesinde Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, dekanlar, yüksekokul ve meslek yüksekokulu müdürleri ile bir araya geldi.

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ali BİLGİN, Prof. Dr. Ahmet İshak DEMİR, Prof. Dr. Adnan YILMAZ, dekanlar, yüksekokul ve meslek yüksekokulu müdürleri katıldı.

Toplantıda bir açılış konuşması gerçekleştiren Rektörümüz, öncelikle 2019-2020 akademik yılının Üniversitemize ve Yükseköğretim camiasına hayırlı olması, sorunsuz ve başarılarla dolu bir akademik yıl geçirilmesi temennisinde bulundu.

Rektörümüz, Üniversitemizin fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarımızda yapılan çalışmalar ile iyi bir noktaya geldiğini ve hem akademik kalite anlamında hem de alt yapı anlamında oldukça fazla yol kat ettiğini belirtti.

Üniversitemizin gelişmesi noktasında özveri ile çalışan tüm yöneticilere ve personele teşekkür eden Rektörümüz, hedeflerimizin gerçekleştirilebilmesi için tüm personelimizin ekip ruhu ile mesai mefhumu gözetmeden çalışması ve elinden gelen gayreti göstermesi gerektiğini ifade etti.

Rektörümüz,Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın ismini taşıyan Üniversitemizin mensupları olarak bundan sonraki süreçte daha iyi noktalara gelmemiz ve ülkemizin gelişmesi için daha çok çalışmamız gerektiğine vurgu yaparak konuşmasını tamamladı.

Toplantı, bir önceki akademik yılın değerlendirilmesi ve yeni akademik yılda yapılması gerekenlerle ilgili soru cevap kısmının ardından sona erdi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )