RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Merkez Kampüs Camii'nin Yapım Protokolü İmzalandı
23 Ağustos 2019 Cuma - Görüntülenme: 4413

Üniversitemiz ile Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat A.Ş. arasında Merkez Kampüs Camii’nin yapımına ilişkin protokol imzalandı.

Üniversitemiz Yönetim Kurulu Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, kazandırılacak eserin yapımını üstlenen Üniversitemiz Geliştirme Vakfı Kurucular Kurulu Üyesi –İş adamı Mehmet ERDOĞAN’a kurumumuza verdiği desteklerinden ötürü teşekkür etti. Rektörümüz, Merkez Kampüs Yerleşkemiz içerisinde yapılacak olan Merkez Kampüs Camii’nin hızlı ve özverili bir şekilde çalışmayla 1 yıl içerisinde tamamlanmasını hedeflediklerini kaydederek Üniversitemize ve ilimize hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet ERDOĞAN ise, şehrin lokomotifi olan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin Rize’nin en önemli kazanımlarından biri olduğunu kaydederek katkılarının artarak devam edeceğini söyledi.

Konuşmaların ardından Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Üyesi -iş adamı Mehmet ERDOĞAN kısa süre sonra inşaat çalışmasına başlanması planlanan eserin yapımına ilişkin protokolü imzaladı.

İmza töreninde Üniversitemiz Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )