RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Rektörümüze Mevkidaşından Ziyaret
13 Haziran 2019 Perşembe - Görüntülenme: 4662

Kadir Has Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sondan DURUKANOĞLU FEYİZ Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Rektörlük makamındaki görüşmede ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektörümüz, mevkidaşı Prof. Dr. Sondan DURUKANOĞLU FEYİZ’e teşekkür ederek kendilerini Üniversitemizde ağırlamaktan mutluluk duyduğunu kaydetti. Bu görüşme ile iki üniversite arasındaki iletişimin daha da güçleneceğine inandığını ifade eden Rektörümüz ziyarette ayrıca, Üniversitemizin hayata geçirdiği ve devam etmekte olan projeleri hakkında bilgiler verdi.

Rektör Prof. Dr. Sondan DURUKANOĞLU FEYİZ, bölgedeki en güçlü eğitim kurumlarından biri olan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Ziyaret sonunda Rektörümüz günün anısına Rektör Prof. Dr. Sondan DURUKANOĞLU FEYİZ’e “ Al Gözüm Seyret ” adlı Rize fotoğraf kataloğu ve hediye takdiminde bulundu.

Üniversitemiz anı defterini imzalamasının ardından Kadir Has Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sondan DURUKANOĞLU FEYİZ Üniversitemizden ayrıldı.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )