RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemiz İftar Yemeğinde Buluştu
13 Mayıs 2019 Pazartesi - Görüntülenme: 6076

Rahmetin, bereketin ve hoşgörünün timsali olan mübarek Ramazan ayı münasebetiyle, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN tarafından, iftar yemeği organizasyonu düzenlendi.

Yakamoz Restoran’daki yemeğe; 26. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail KAHRAMAN, Rize Valisi Kemal ÇEBER, Rize Milletvekilleri Dr. Osman Aşkın BAK ile Muhammet AVCI, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı İbrahim ER, Rize Belediye Başkanı Rahmi METİN, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Fahri KASIRGA, Rize Cumhuriyet Başsavcısı Önder Kemal SEKÜCÜ, Rize Adalet Komisyonu Başkanı Özkan TAVUZ, Rize Baro Başkanı Av. Ümit PEÇE, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Nusret BAYRAKTAR, RTEÜ Geliştirme Vakfı Genel Sekreteri Av. Harun MERTOĞLU,  TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve RTEÜ Geliştirme Vakfı Üyesi Necmeddin Bilal ERDOĞAN, vakıf üyeleri, il protokolü ve üniversitemizin yöneticileri olmak üzere tüm akademik ve idari personeli katıldı.

Katılımın yoğun olduğu iftar yemeği organizasyonunda İlahiyat Fakültemiz Öğretim Görevlisi İmran ÇELİK tarafından yemek duası edildi.

İftar yemeğinde bir konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, programa katılan herkese teşekkür ederek içerisinde bulunduğumuz bu manevi ayda birlik ve beraberlik duygularının daha da güçlenmesi, Ramazan ayının başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam âlemi ve insanlık için barış ve huzur getirmesi dileğinde bulundu.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Nusret BAYRAKTAR ise yaptığı konuşmada Ramazan ayının ilimize, ülkemize ve tüm İslâm âlemine hayırlar getirmesini diledi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )