RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Sürekli İşçi Alımı (Engelli-Eski Hükümlü veya TMY) Sözlü Sınav Tarihi ile Sınava Girecek Aday Listesi
25 Mart 2019 Pazartesi

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi merkez teşkilatı hizmet birimlerinde 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında İŞKUR üzerinden 04-08 Mart 2019 tarihleri arasında ilan edilen 3 (üç) adet engelli; 3 (üç) adet eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak derecede yaralanan statüsünde “sürekli işçi”  ilanına başvuranların 14 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen noter kura çekilişi sonrasında asıl ve yedek adaylardan istenen belgeleri süresi içerisinde teslim edenler/etmeyenler, ibraz edilen belgelere göre başvurusu kabul edilenler/edilmeyenler ile sözlü sınava girmeye hak kazananların listesi aşağıda belirtilmiştir.
 
Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan statüsündeki adayların sözlü sınav tarihi 27 Mart 2019 Çarşamba günü 09.00-12.00 saatleri arasında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı İhale Salonunda yapılacaktır. 
 
Engelli statüsündeki adayların sözlü sınav tarihi 27 Mart 2019 Çarşamba günü 13.00-16.00 saatleri arasında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı İhale Salonunda yapılacaktır. 
 
İlgililere duyurulur.
 
 
Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan statüsünde Başvuru Belgelerini Teslim Eden/Etmeyen ve Belgelere Göre Başvurusu Kabul Edilen/Edilmeyenlerin Listesi (Ek-1) için tıklayınız.
 
Engelli statüsünde Başvuru Belgelerini Teslim Eden/Etmeyen ve Belgelere Göre Başvurusu Kabul Edilen/Edilmeyenlerin (Ek-1) Listesi için tıklayınız.
 
 
 
ESKİ HÜKÜMLÜ VEYA TERÖRLE MÜCADELEDE MALUL SAYILMAYACAK ŞEKİLDE YARALANAN İLE ENGELLİ STATÜSÜNDE SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARIN LİSTESİ İÇİN (EK-2) TIKLAYINIZ.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )