RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Merkezi Yerleştirme Puanıyla (EK MADDE-I) YATAY Geçiş Değerlendirme Sonuçları ve Kayıt İşlemleri
01 Şubat 2019 Cuma

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılında Üniversitemize bağlı Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokullarına Merkezi Yerleştirme Puanıyla yatay geçiş başvurularının değerlendirilmesi sonucunda kesin kayıt hakkı elde eden öğrencilerin kesin kayıt işlemleri 04-06 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılacaktır. Öğrenciler belirtilen tarihlerde aşağıdaki kayıt belgeleri ile birlikte Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına bizzat müracaat edeceklerdir.        

Kayıt Belgeleri:
  1. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  2. 2 adet fotoğraf
  3. ÖSYS Sonuç Belgesi (Yerleştirme Belgesi)
  4. ÖSYS - LYS - YKS Sonuçları Belgesi (Farklı programlara başvuranlar için)
  5.  Katkı Payı veya Öğrenim Ücretinin 1. Taksitinin ödendiğine ilişkin banka dekontu
  6. Sağlık Raporu (Farklı Bölüm ve Programlardan Sağlık YO Hemşirelik Bölümü ve Sağlık Hizmetleri MYO İlk ve Acil Yardım Programına geçiş yapan öğrenciler)

 

 NOT- Yatay Geçiş Yönetmelik Ek Madde-1 uyarınca Bahar Yarıyılı Başvurularına İlişkin Usul ve Esasların 16. Maddesine göre “yatay geçiş için başvuran öğrencilerin ÖSYS Kılavuzunda programa kayıt olabilmeleri için aranan özel koşulları sağlamaları gerekmektedir”.

             

  •   Katkı payı/öğrenim ücreti miktarları ve hesap numaraları için Tıklayınız.
Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )