RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversitemiz Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet Toplantısı İstanbul'da Gerçekleştirildi
14 Ocak 2019 Pazartesi - Görüntülenme: 3984

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet toplantısı, Sayın Necmettin Bilal ERDOĞAN'ın ev sahipliğinde İstanbul Okçular Vakfı'nda gerçekleştirildi.

Mütevelli Heyet Başkanı Nusret BAYRAKTAR başkanlığındaki toplantıya, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Sayın Fahri KASIRGA, MGK Genel Sekreteri Seyfullah HACIMÜFTÜOĞLU, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Necmettin Bilal ERDOĞAN, Hamdi SAFİ, Ali KOPUZ ve Vakıf Genel Sekreteri Av. Harun MERTOĞLU katıldı.

Bir önceki toplantı sonuçlarının değerlendirildiği toplantıda, RTEÜ Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Nusret BAYRAKTAR, vakfın faaliyetleri hakkında üyelere bilgi verdi.

Üniversitemizin mevcut durumu, faaliyetleri, yerleşkemiz önünde yapımı devam eden sahil dolgu alanı projesi ile Güneysu’daki lojman inşaatındaki son durum, kurumun alt yapısının daha da güçlendirilmesi amacıyla hayata geçirilmesi planlanan projeler ve yatırımlar hakkında fikirler görüşüldü.

Heyet, öğretim elemanlarının ulusal ve uluslararası sempozyum ve kongrelere katılımları ile Üniversitemizin gelişimi ve hedefleri konusunda gelen talepleri de değerlendirdi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )