RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Merkezi Yerleştirme Puanıyla (Ek Madde-I) Yatay Geçiş Değerlendirme Sonuçları ve Kayıt İşlemleri
03 Eylül 2018 Pazartesi
T.C.
RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

 

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANIYLA (EK MADDE-I) YATAY GEÇİŞ DEĞERLENDİRME SONUÇLARI VE KAYIT İŞLEMLERİ

             2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında Üniversitemize bağlı Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokullarına Merkezi Yerleştirme Puanıyla yatay geçiş başvurularının değerlendirilmesi sonucunda kesin kayıt hakkı elde eden öğrencilerin kesin kayıt işlemleri 10-11 Eylül 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. Öğrenciler belirtilen tarihlerde aşağıdaki kayıt belgeleri ile birlikte Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına bizzat müracaat edeceklerdir.

         

Kayıt Belgeleri:                            

  1. - Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  2.  2 adet fotoğraf
  3. ÖSYS Sonuç Belgesi (Yerleştirme Belgesi)
  4.  ÖSYS – LYS Sonuçları Belgesi (Farklı programlara başvuranlar için)
  5. Katkı Payı veya Öğrenim Ücretinin 1. Taksitinin ödendiğine ilişkin banka dekontu
  6. Sağlık Raporu (Farklı Bölüm ve Programlardan Tıp, Diş Hekimliği, Turgut Kıran Denizcilik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği ile Sağlık YO Hemşirelik Bölümleri ve Sağlık Hizmetleri MYO İlk ve Acil Yardım Programına geçiş yapan öğrenciler)

 NOT- Yatay Geçiş Yönetmelik Ek Madde-1 uyarınca Güz Yarıyılı Başvurularına İlişkin Usul ve Esasların 16. Maddesine göre “yatay geçiş için başvuran öğrencilerin ÖSYS Kılavuzunda programa kayıt olabilmeleri için aranan özel koşulları sağlamaları gerekmektedir”.

  • Katkı payı/öğrenim ücreti miktarları ve hesap numaraları için Tıklayınız.
  • Değerlendirme sonuçlarını görmek için Tıklayınız.
Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )