RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...

İl Genel Meclisi Başkanından Rektörümüze Hayırlı Olsun Ziyareti

25 Temmuz 2018 Çarşamba - Görüntülenme: 1808

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından yeniden Üniversitemiz Rektörlüğüne atanan Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN’a tebrik ziyaretleri devam ediyor. Bu çerçevede, Rize İl Genel Meclis Başkanı Sayın Mehmet KAZANCI, Rektörümüzü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Görüşmede, Üniversitemiz Rektörünün göreve yeniden atanması dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getiren KAZANCI: “ Gerek akademik, gerekse idari kadrosuyla yaptığı çalışmalarla ilimiz için büyük bir öneme sahip olan üniversitemizi birçok alanda öne taşıyan değerli hocamızı, yeniden aynı göreve atanması dolayısıyla tebrik ediyorum. Cumhurbaşkanımızın ismini taşıyan üniversitemizin daha da iyi noktalara gelmesi için değerli hocamızın ve ekibinin daha çok gayret edeceğine inancım tamdır. Kendilerine yeni dönemde başarılar diliyorum.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN ise ilimize ve bölgemize önemli bir katma değer sağlayan Üniversitemizin hızla gelişerek büyüdüğünü, bundan sonraki süreçte de bu olumlu tablonun süreceğini söyledi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )