RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...

Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü’nde Devir Teslim Töreni

16 Temmuz 2018 Pazartesi - Görüntülenme: 3118

Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlük görevini yürüten Prof. Dr. Ahmet İshak DEMİR,  düzenlenen devir teslim töreni ile görevini İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ahmet YANIK’a devretti.

Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlük makamında gerçekleştirilen törende bir konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, görev süresi boyunca Üniversitemiz yönetimi ile sürdürmüş olduğu uyumlu çalışmalar, Sosyal Bilimler Enstitüsü’nün büyümesi ile eğitim öğretim kalitesine sağlamış olduğu önemli katkılar dolayısıyla Prof. Dr. Ahmet İshak DEMİR’e teşekkür etti. Rektörümüz, Doç. Dr. Ahmet YANIK’a da yeni görevinde başarılar diledi.

Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ali BİLGİN, Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan ER, İlahiyat Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Salih Sabri YAVUZ’un da katıldığı tören sonunda Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü döneminde yapmış olduğu hizmetler dolayısıyla Prof. Dr. Ahmet İshak DEMİR’e teşekkür plaketi takdim etti.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )