RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...

Bölge Üniversite Rektörlerinden Rektörümüze Tebrik Ziyareti

29 Haziran 2018 Cuma - Görüntülenme: 1576

Doğu Karadeniz Bölgesinde bulunan Artvin Çoruh Üniversitesi, Avrasya Üniversitesi, Giresun Üniversitesi, Gümüşhane Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Ordu Üniversitesi Rektörleri, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından yeniden Üniversitemiz Rektörlüğüne atanan Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin TİLKİ, Avrasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kenan İNAN, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet COŞKUN, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim ZEYBEK, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman BAYKAL ve Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarık YARILGAÇ, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN’ın konuğu oldular.

Ziyarette, daha önce olduğu gibi yeni dönemde de bölge üniversiteleri arasındaki birliktelik ve dayanışmanın daha da artması, büyüyen ve hızla gelişen üniversiteler arasında sosyal ve bilimsel alanlarda birlikte çalışma konuları ele alındı.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )